Tere tulemast!

Tõnis Mägi Autokoolis on võimalik õppida: A-, B-, C, CE- ja D- kategooria mootorsõidukijuhtide koolitusel ning läbida täiendkoolitusi: veoautojuhi täiend- ja ametikoolitust ning bussijuhi täiend- ja ametikoolitust.

Koolitus ettevõte – Tõnis Mägi Autokool OÜ (registrikood 11998199) on asutatud 29.11.2010 ja talle on Haridus- ja Teadusministeeriumi ministri 29.11.2010.a. käskkirjaga nr 1159 väljastatud tegevusluba mootorsõidukijuhtide koolitamiseks A; B; C; CE ja D – kategooriates.

Alates jaanuarist 2011.a. on firma põhitegevuseks mootorsõidukijuhtide koolitamine ning täiendkoolituste andmine professionaalsetele veoauto- ja bussijuhtidele. Tõnis Mägi Autokoolile on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ministri 25.07.2013.a. käskkirjaga nr 13-0257 väljastatud tunnustus ametikoolitust läbiviiva õppeasutusena.

Meie koolitajad omavad kõik nõuetekohast kvalifikatsiooni ja suurt kogemust mootorsõidukijuhtide koolitamise alal. Teooria tunnid toimuvad kaasaegses ja hästi varustatud õppeklassis, mis asub Jõhvi südalinnas. Praktiliseks õppetööks on Teile kasutamiseks nõuetekohane mootorratas, sõiduautod, veoautod, ja buss. Võimalus on õppida nii eesti kui ka vene keeles!

Meie eesmärgiks on Teid õpetada turvaliselt ja ohutult liiklema. Tulles meie autokooli, saate omandada vajalikud teadmised ja oskused, mis tagavad Teie ohutu ja teisi kaasliiklejaid austava käitumise mootorsõidukiga liigeldes.

Tõnis Mägi Autokool OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner.

Seadusandlust mootorsõidukijuhtimise kohta on võimalik lugeda siit.

Anname endast parima, et pakkuda Teile alati kõrgel tasemel koolitust!

Head teed!

Koostööpartnerid