Tõnis Mägi Autokool OÜ (registrikood 11998199) on asutatud 29.11.2010 ja omab koolitusluba nr 7243HTM, mis on välja antud Teadus- ja Haridusministeeriumi poolt. Alates jaanuarist 2011 aastast on firma põhitegevuseks mootorsõidukijuhtide koolitamine. Koolituse aluseks on võetud mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad.

Autokooli instruktorid omavad suurt kogemust mootorsõidukijuhtide koolitamise alal. Teooria tunnid toimuvad kaasaegses ja hästi varustatud õppeklassis, mis asub Jõhvi südalinnas. Praktiliseks õppetööks on Teie kasutuses nõuetekohane mootorratas, veoauto ja sõiduautod. Võimalus õppida on eesti ja vene keeles.

Meie eesmärgiks on Teid õpetada turvaliselt ja ohutult liiklema. Tulles meie autokooli, saate omandada vajalikud teadmised, oskused ja liikluskäitumise, mis on ohutu ja kaasliiklejaid austava liiklemise eelduseks.

Kohustusliku teooria- ja sõidutundide läbides tuleb Teil sooritada kooli eksam, mis viiakse läbi meie koolis tasuta. Eksamiprotokolli alusel anname kursuse lõpetajale välja Eesti Vabariigi Teadus- ja Haridusministeeriumi poolt kinnitatud vormikohase tunnistuse. Seejärel sooritab juhiloa taotleja mõlemad, nii teooria- kui ka sõidueksami ARK büroos.

Pakume oma autokoolis Teie soove ja ettepanekuid arvestades ajakohast A-, B-, C, CE- ja D- kategooria juhtide koolitusi ning täiendkoolitusi professionaalsetele bussijuhtidele, veoautojuhtidele ja taksojuhtidele.

Tõnis Mägi Autokool OÜ on Eesti Töötukassa koostööpartner

Seadusandlust mootorsõidukijuhtimise kohta on võimalik lugeda siit

Anname endast parima, et pakkuda Teile alati kõrgel tasemel koolitust!

Head teed!

Koostööpartnerid

Töötukassa

Töötukassa