Lõppastmekoolitus

Juhi esmaõppe lõppastme koolitus

Juhi esmaõppe lõppastme koolituse eesmärk on ohutu liiklemise ja riske vältiva sõiduoskuse, teisi liiklejaid arvestava ning säästliku ja keskkonnasõbraliku sõiduviisi süvendamine.

Lõppastme koolituse peab esmaõppe lõppastme raames läbima B-kategooria mootorsõiduki esmase juhiloa omanik.

Lõppastme koolitus tuleb läbida enne esmase juhiloa vahetust juhiloa vastu. Lõppastme koolituse läbimiseks peab olema läbitud esmaõppe algastme pimeda aja koolitus.

B-kategooria auto piiratud juhtimisõiguse omaja peab läbima lõppastme koolituse siis, kui ta on vahetanud piiratud juhtimisõiguse juhiloa esmase juhiloa vastu.

Lõppastme koolitus koosneb teooria- ja sõiduõppest.

Lõppastme koolituse kaks teooriatundi toimuvad auditoorses vormis, millest libedasõidu riskivältimise teooriatund toimub praktikumi vormis.

Lõppastme koolituse libedasõidu riskivältimise koolitus koosneb ühest praktikumist ja ühest sõidutunnist.

Lõppastme koolitusel peab lisaks õpingukaardile õpilasel kaasas olema esmane juhiluba või isikut tõendav dokument

Tõnis Mägi Autokooli lõppastmekoolituse õppekavaga saad tutvuda: siin

Koolitajad:

Tõnis Mägi, Imre Kramskoi, Viktor Reiland, Sergei Hodakovski, Arne Aadumäe ja Vitali Grigorjev